Yönetim & Eğitim Kadromuz;

 

Dernek Başkanı

Güler Dağıdır

1971 Samsun doğumlu. Evli iki çocuk annesi, büyük oğlu doğuştan ağır işitme engelli implant kullanmakta. Büyük oğlunun doğumuyla başlayan süreç derneği açmasına vesile olmuş. 2009 yılından bu yana birçok aileye destek olmuş ve olmaya devam etmekte.

 

Başkan Yardımcısı

Deniz Koşapınar

1978 İstanbul doğumlu. İki çocuk annesi, oğlu implant ve kulak arkası cihaz kullanmakta. 2009 yılından bu yana dernekte gönüllü çalışmalara öncülük etmekte.

 

Yönetim Kurulu Üyesi - İşaret Dili Eğitmeni ve Tercümanı

Tuğçe Elender Şener

1989 İstanbul doğumlu. 2016 yılından beri dernekte işaret dili ve okuma yazma eğitimleri vermekte. Dernek ve kurumsal şirketler ile yapılan işbirliklerinde derneği temsil etmekte.

 

Yönetim Kurulu Üyesi ve Eğitici

Süreyya Kargacı

1965 Almanya doğumlu. İki çocuk annesi 2014 yılından beri denekte işitme engelli birey ve ailelere okuma yazma, matematik vb. Temel dersler ve uzmanlık anlanı olan masaj dersleri vermekte.

 

Yönetim kurulu üyesi

Fazilet Merter

1958 İstanbul doğumlu. Evli iki çocuk annesi 2015 yılından bu yana dernekte çeşitli gönüllülük projelerine destek vermekte. Aynı zamanda çeşitli derneklerde gönüllü çalışmalara devam etmekte.

 

Yönetim Kurulu üyesi

Sevgi Sürman

1979 Sivas doğumlu. Evli 4 çocuk annesi. Büyük oğlu SP hastası ve işitme engelli, küçük oğlu işitme engelli. 2013 yılından beri dernekte çeşitli gönüllülük çalışmalarına destek vermekte.

 

Yönetim kurulu üyesi

Fevziye Demir

1962 Adana doğumlu. Bir çocuk annesi kızı implant kullanıyor. 2014 yılından beri dernekte çeşitli gönüllülük çalışmalarına destek vermekte.

 

Eğitmen

Helena Özsezer

1996 İstanbul doğumlu. 2018 Dernek bünyesinde verilen işaret dili eğitimlerini başarıyla tamamladığından beri eğitimci kimliğiyle çalışmalar sürdürmekte dernekte okuma yazma eğitimleri ve işaret dili vermekte.